Adsense Kazancınızı Arttırmak İçin Diğer İnsanların Bilgilerini Kullanma

Adsense, günümüzde bağlı kuruluş pazarlama endüstrisi üzerinde gerçekten büyük bir etki yaratıyor. Bu nedenle, zayıf bağlı kuruluş tüccarları her zamankinden daha hızlı ölme eğilimindedir ve reklam ağları müşterilerini hızla kaybedecektir.
Şu anda içinde bulunduğunuz ortaklık programında kazanmak yerine kaybediyorsanız, belki de Adsense pazarlamasına girmeyi düşünmenin ve gerçek para kazanmaya başlamanın zamanı gelmiştir.

Google, sayfalarınızdaki içerikle eşleşecek şekilde yakından seçilmiş, iyi yazılmış ve son derece alakalı reklamları kolayca sağlar. Arama motoru sizi diğer insanların kaynağından arayacak olduğundan, bunları kendiniz aramak zorunda değilsiniz.

Farklı sayfalar için farklı türde reklamlar seçmek için zaman harcamanıza gerek yok. Ve farklı bağlı kuruluş programları için uğraşacak kodlar yok.

Arama motorları, sayfalarınızı koyacağınız en iyi reklamları bulanlar olacağından, iyi ve kaliteli içerik sağlamaya odaklanabileceksiniz.

Sitenizde zaten bağlı kuruluş bağlantılarınız olsa bile, yine de Adsense reklamları eklemenize izin verilir. Bununla birlikte, satış ortağı bağlantılarınız için Google reklamlarının görünümünü ve izlenimini taklit etmek yasaktır.

200’e kadar URL’yi filtreleyebilirsiniz. Bu size yönergelerinize uymayan sitelerin reklamlarını engelleme şansı verir. Ayrıca rakipleri engelleyebilirsiniz. Adsense’in diğer tüm gelirlerin paylaştığı web sitelerinde bir miktar alan için rekabet etmesi kaçınılmaz olsa da.

Küçük site sahiplerinin sitelerine bir miktar kod eklemelerine ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek alakalı metin reklamların anında sayfalarınızda görünmesini sağlamalarına izin verilir. Çok sayıda siteniz varsa, yalnızca bir kez başvurmanız yeterlidir. Birçok bağlı kuruluş programına başvurmak zorunda kalmanızı sağlar.

Zaten ne kadar kazandığınızı bilmenin tek yolu denemek ve görmek. Çıkmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken kodu sitenizden kaldırmak.

Ödeme oranları son derece değişebilir. Tıklama başına alacağınız ödeme, reklamverenlerin AdWords’ü kullanarak reklam vermek için tıklama başına ne kadar ödediğine bağlıdır. Reklamverenler 5 sent kadar az ve 10-12$ kadar yüksek, hatta bazen bundan daha fazlasını ödeyebilirler. Üretilen bu paranın bir kısmını kazanıyorsunuz.

Sonuçlarınız durgun kalırsa, reklamların ziyaretçinin dikkatini daha fazla çekebilmesi için basit ve düzenli sayfalar oluşturmaya çalışmanız yardımcı olabilir. Bazen insanların zaten yapmakta olduğu olağan şeylerden farklı olmakta fayda var. Ayrıca, değişiklik için farklı bir şey gördüklerinde ziyaretçiniz için canlandırıcı bir manzaradır.

Yayıncılar ayrıca reklamlarının yalnızca belirli bir site veya sitelerde görüntülenmesini seçme seçeneğine de sahiptir. Ayrıca, bunların geniş bir site ağında görüntülenmesine izin verilir. Seçim, avantajınız için en iyi neyin işe yarayacağını düşündüğünüze bağlı olacaktır.

Arama motorlarında gördüğünüz bazı Adsense reklamlarının sizin sayfalarınız olup olmadığı hakkında fikir edinmek için, oluşturmayı planladığınız içeriğe benzer materyallere sahip web sayfalarını bulmaya çalışın ve Adsense reklamlarına bakın.

Yalnızca belirli konuları seçemeyeceğinizi unutmamak önemlidir. Bunu yaparsanız, arama motorları sitenize Adsense reklamları yerleştirmez ve yüzlerce hatta binlerce dolar nakit kazanma konusunda büyük bir fırsatı kaçırırsınız.

Yine de başkalarının bilgilerine bakmak ve Adsense’inizi orada biçimlendirmek akıllıca olacaktır. İçeriğin ne olduğunu bilmek için çok çalışmak zorunda kalmayarak kendinize bir iyilik yaptığınızı düşünün.

Kaçınılması gereken konular kumar, ateşli silahlar, mühimmat, tütün veya uyuşturucuları içerir. Bu türlerle Adsense yapmanız karşılığında size daha fazla para teklif ediliyorsa, tıpkı kendi fesih belgenizi imzalamanız gibi.

İnsanların ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler zaten elinizdeyken, tek yapmanız gereken onları kârınız olarak çevirmek. Her şey, hem içerik sitesi sahipleri hem de web yöneticileri veya yayıncılar için bir kazanç ve kazanç durumuna bağlıdır.

Başkalarının meselesini kendi başınıza yapın ve ekstra para kazanmaya başlayın.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.