Eksiksiz Bir Web Sitesi Olmadan Google Adsense Kullanmak ve Program Aracılığıyla Para Kazanmak için Blogunuzu Tanıtmak

Kişisel Web Sitem Yok ise Google Adsense Programını kullanabilir miyim?

Google Adsense’i kullanmak için kendi web sitenizin olması gerekmez. Google genellikle kişisel sayfaları onaylamaz, ancak bu kesin olarak yazılmaz. Ne tür sayfaların kabul edilebilir olduğu hakkında daha fazla bilgi için Google Adsense destek sayfalarına bakın. Bir ürün veya hizmet satmak size çekici gelmiyorsa, blog yazmayı düşünebilirsiniz.

Bloglama, başlangıçta web günlüğü anlamına geliyordu, ancak yavaş yavaş kendi haline geldi. Blogların kendileri kadar çok farklı blog türü vardır. Bir blog, günlük “günlük” girişleri yaptığınız bir siber dergi gibi olabilir veya daha çok diğer insanları bilgilendirmek veya onlarla iletişim kurmak için kurulmuş bir haber bülteni gibi olabilir. Siber uzayda, kendi blog sayfalarınızı oluşturmanıza ve bu sayfalarda yayınlanan Google Adsense reklamlarını hedeflemenize olanak tanıyan birkaç blog sitesi vardır.

En popüler birkaçı:

– Writingup.com
– Blogger.com
– Bloggerparty.com

Ayrıca, kapsamlı bir blog listesi için blogsearch.google.com’da arama yapabilirsiniz. Bunların hepsi Google Adsense reklamları taşımaz ve eğer bir blog yazacaksanız, bundan biraz para da kazanabilirsiniz. Etrafınıza bakın ve Google Adsense reklamlarınızın yerleştirilmesi için mükemmel siteyi bulacaksınız.

Google Adsense Doları Kazanmak için Kullanırken Blogunuzu Nasıl Tanıtabilirsiniz?

Sitenizi veya blogunuzu tanıtın. Harika Amerikan romanını yazabilirsiniz ve sitenize çok az trafik geliyorsa veya hiç trafik yoksa hiç para kazanamazsınız. Sadece bu da değil, kimse senin ne kadar harika bir yazar olduğunu bilemeyecek.

Blogunuzu tanıtmanın birkaç yolu vardır.

– URL’yi e-posta imzanıza ekleyin. Artık e-posta gönderdiğiniz herkesi blogunuzu okumaya davet ettiniz.
– Diğer sitelere bağlantı verin ve web yöneticilerinden sizinkine bağlantı vermelerini isteyin. Ağ!
– Diğer blogları okuyun ve en çok okunanları ve yorumları kimlerin aldığını görün. Ne hakkında yazıyorlar?
– Başkalarının bloglarına yorum yapın, ancak yalnızca samimiyse. Bu, genel trafiğinizi artıracak, çünkü başkalarının merakını artıracak ve bloglarınızı okumak isteyeceklerdir.
– Bir haber bülteni yazın ve blogunuza ücretsiz bir e-posta aboneliği teklif edin.
– Sitenize bir Yönlendirme düğmesi koyun.
– Sitenize bir Arama için Adsense düğmesi koyun.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.