Google Adsense Başka Hangi Ödeme Şekillerini Sunar?

Google Adsense ödemelerinizin size yerel para biriminizde çek yoluyla gönderilmesini seçebilirsiniz. Google Adsense bu seçeneği 42 ülkede sunmaktadır. Ülkenizin bu listeye dahil olup olmadığını görmek için Google Adsense destek merkezine bakın.

Çekinizi posta yoluyla almayı seçmek için Google Adsense hesabınıza giriş yapın, Ödeme Ayrıntıları yanındaki düzenle bağlantısını tıklayın ve ardından Çek – Standart Teslimat radyo düğmesini tıklayın. Ardından devam et’e tıklayın. Artık varsa para biriminizi seçebilir veya ABD dolarını seçebilirsiniz. Seçimlerinizden memnun kaldığınızda, ayarları kaydet’i tıklayın.

Ödemenizi Güvenli Ekspres Teslimat yoluyla almayı da seçebilirsiniz. Bu hizmet için bir ücret vardır, ancak çekinizi gönderildikten sonra 5-10 iş günü içinde almayı bekleyebilirsiniz. Bu seçeneği seçerseniz, bölgenize hizmet sunduklarından ve adresinizin uygun formatta olduğundan emin olmak için DHL (kurye servisi) ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Daha fazla bilgi için dhl.com’da oturum açın.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.