Google Adsense Hesabım İçin Birden Fazla Sitem Olabilir mi?

Evet. Aslında, Google Adsense reklamlarını görüntüleyen ne kadar çok siteniz varsa, o kadar çok para kazanırsınız. Yeni siteleri Google’a bildirmeniz bile gerekmez. Ancak, eklediğiniz her yeni sitenin Google Adsense Program Politikalarına uygun olduğundan emin olun, çünkü hesabınız herhangi bir nedenle feshedilirse, Google Adsense reklamlarını bunların hiçbirinde görüntüleyemezsiniz.

Tek yapmanız gereken, daha önce kopyalayıp orijinal sitenize yapıştırdığınız reklam düzeni kodunu kopyalayıp yapıştırmaktır.

Aynı kurallar, yeni sitenize bir Arama için Adsense kutusu eklerken de geçerlidir. Görüntülenen seçeneklerden tüm parametreleri seçin, kodu yeni siteye veya eski site içindeki yeni sayfalara kopyalayın. Başlangıçta olduğu gibi, Google’ın web tarayıcısı kodu algılayacak ve hazırsınız.

Google Adsense “Sırları” E-Kitaplarını ve Raporlarını Satın Almama Yardımcı Olur mu?

Herhangi bir para kazanma girişiminde olduğu gibi, tuzaklar, artılar ve eksiler ve bazı açık eksiler vardır. Google Adsense ne kadar popüler olursa olsun, satılık çok sayıda bilgi olması şaşırtıcı değil. Dene. Google Adsense ve ne demek istediğimi anlayacaksınız. Google Adsense’den ayda binlerce, binlerce dolar kazanma sözü verenler var ve bir bedel karşılığında sizinle “sırlarını” paylaşmaya hazırlar.

Gerçek şu ki, Google Adsense bilmeniz gereken her şeyi size ücretsiz olarak söyleyecektir. Program hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi kapsayan bir destek siteleri var ve deneyim size gerisini öğretecek, ancak amazon.com’da birkaç ilginç kitap gördüğümü itiraf etmeliyim.

Siber uzayda sorularınızı ücretsiz olarak memnuniyetle yanıtlayacak bir sürü insan var ve soru gönderebileceğiniz birçok forum var. Destek Sitelerinin yanıtlayamadığı sorularınız varsa, Google Adsense Destek Personeline e-posta bile gönderebilirsiniz.

Tecrübe muhtemelen en iyi öğretmeniniz olacaktır. Ve iyi haber şu ki, Google Adsense programı, kaybedeceğiniz hiçbir şey olmadığı için bu deneyimi acısız hale getiriyor. O yüzden şimdilik kendinize bir şans verin. Kazanç potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için yapabileceğiniz her şeyi öğrenin.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.