Google Adsense Hesabınızın Devre Dışı Bırakılmaması ve Program Hakkında Faydalı Kitaplar

Hesabımın Devre Dışı Kalmayacağından Nasıl Emin Olabilirim?

Google Adsense Program Politikaları, aldatıcı uygulamalara izin vermez. Bir yayıncının sitelerinin bütünlüğünü sağlamak için yapabileceği en önemli şey, sitenizde neler olup bittiğinin farkında olmaktır.

Google, kendi reklamlarınıza tıklamamanız veya başkalarından bunu istememeniz gerektiğini açıkça belirtti. Peki ya bir yayıncının bilerek yapmayabileceği uygulamalar?

Google ile ilişkili reklamların asla istenmeyen bir pop-up’ta görünmediğinden emin olun. Reklam yazılımı içerebilecek siteniz için trafik satın almak için konuşulmayın.

Google ticari markalarına saygı gösterin. Herhangi bir Google ticari markasını veya logosunu onların izni olmadan kullanmayın.

Adsense kodunu değiştirmeyin. Html konusunda uzmansanız, kendi kodunuzu ekleyebileceğinizi varsaymayın. Html’de yeniyseniz, sunulan kodu kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Onunla uğraşma.

Reklamverenler için iyi bir ortam ve olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlayın. Hiçbir şekilde aldatıcı olmaya çalışmayın. Google’ın kuralları katı görünebilir, ancak inanın bana, Google Adsense Programının bütünlüğünü korumak Google’ın olduğu kadar sizin de çıkarınadır. Sonuçta olumlu, dürüst bir Google Adsense programı hepimiz için daha fazla para demektir.

Her Aşamadaki Kullanıcılar İçin Google Adsense Programı Hakkında Faydalı Kitaplar

Google Adsense’i kullanmak için kitap satın almanız mı gerekiyor? Şart değil. Google’ın destek sayfasında çok sayıda bilgi bulunur. Ancak, Eric Giguere gibi bir Adsense sihirbazının kişisel hesabını okumak istiyorsanız veya HTML hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bunu düşünebilirsiniz. ‘Blogları Kim Çıkarsın: Biz Stone’un Web Günlüklerinin Dünyasına Hiper Bağlantılı Bir Bakış, Google Adsense hakkında olduğu kadar bloglama hakkında da birçok bilgiye sahiptir. Aşağıdakiler, konuyla ilgili amazon.com’da bulabileceğiniz sadece birkaç kitaptır:

Google ile Kolay Para Kazanın: Adsense Reklamcılık Programını Kullanma Eric Giguere

Angus McLeod’dan Google Adsense El Kitabı

Google Reklam Araçları: Harold Davis’ten Adsense, Adwords ve Google API’leri ile Para Kazanma

İlaçlar için En Çok Ödeme Yapan Google Adsense ve Adwords Anahtar Kelimeleri (Dijital Formatta) [İndirin: Adobe Reader] W. Frederick Zimmerman

Google ile İşletmenizi Büyütmek için Eksiksiz Idiot Kılavuzu Dave Taylor

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.