Google Adsense Önizleme Aracı ile Kendinizi Tanıyın

Google Adsense Önizleme Aracı, herhangi bir web sayfasında gösterilebilecek reklamları önizlemenize olanak tanır ve böylece Google Adsense’i mevcut sayfalarınıza ekleyip eklememe konusunda bilinçli bir karar vermenizi sağlar.

Ayrıca, reklamlarınızda görünmesini istediğiniz renk ve biçimlerin sayfalarınızda gerçekten yayınlanmadan önce nasıl görüneceğini görmenize olanak tanıyan örnek reklam biçimlerini ve renkleri de görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca önizleme aracından kenarlıkları, arka planları ve metin renklerini görüntüleyebilir ve önizlemeyi tıklayarak bunların gerçek reklamlarla nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Ayrıca coğrafi hedefli konum reklamlarını da görebilirsiniz, yani Japonya’da yaşıyor olsanız bile Kanada’daki kullanıcıların hangi reklamları görebileceğini görebilirsiniz.

Önizleme Aracı, tüm aktif Adsense dillerinde mevcuttur ve kurulumu kolaydır. Belirli kurulum talimatları için Google Adsense Destek sitesine gitmeniz gerekir. Talimatları takip edin ve verilen bağlantıya tıklayın ve kısa sürede bir ön izleme dehası olacaksınız!

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.