Google Adsense Programına Neden Onay Almalıyım?

Bu gerçekten seninle ilgili değil. Google’ın bağlı olduğu standartları vardır ve reklamverenlerinin reklamlarının yayınlanmasını istemedikleri belirli siteler vardır. Ne tür içerik sitelerinin kabul edilemez olduğuna dair kapsamlı bir liste için Program Politikalarına bakın. Çoğunlukla, aşırı derecede küfür içeren herhangi bir siteye reklam yerleştirilmesine izin vermezler. “Aşırı” kelimesi bir yayıncı için bir şey ve Google Adsense programı için tamamen başka bir şey ifade edebileceğinden, muhtemelen deşifre edilmesi en zor olanıdır. Güvenli tarafta olmak için, Google Adsense programı için kullanmayı düşündüğünüz bir sitede birkaç küfürden daha fazlasını fark ederseniz, başka bir siteyi düşünmek isteyebilirsiniz.

Bira, likör veya tütün ürünleri reklamları içeren sitelerin Google Adsense programına katılmasına izin verilmez.

Nefret veya ırkçı tutumları teşvik eden sitelerin Google Adsense programına katılmasına izin verilmez.

Düşündüğünüz site kumar, uyuşturucu, hatta reçeteyle satılan ilaçları tanıtıyorsa, Google Adsense programı için uygun değildir.

Bir sitenin aile odaklı olması iyi bir kılavuz olabilir. Bu her şeyi kapsamayabilir ama bir başlangıç ​​noktasıdır. Yine, daha fazla bilgi için Program Politikalarını kontrol edin.

Neden Kendi Blog Siteniz İçin Ödeme Yapmamalısınız?

Zaten ürünlerinizi sergileyen bir web siteniz varsa veya bir tane almayı düşünüyorsanız, bu harika. Zaten bir iş kurmaya çalıştığınız için, yalnızca sitenize Google Adsense uygulayarak daha fazla kar edebilirsiniz. Tabii ki Google Adsense Program Politikalarına uygun olduğu sürece.

Bununla birlikte, blog yazmak ilginizi çekiyorsa, bildiğiniz en popüler blog sitesiyle uğraşın derim. Hatta iki veya üçü. Neden? Niye? Trafik. Onun çoğu. Halihazırda nüfuslu bir sitede blog yazmakla kendi blog sitenizi kurmak arasındaki fark, New York City’deki 5:00 trafik ile eski, tozlu bir köy yolu arasındaki fark gibidir. writeup.com, bloggerparty.com ve bunun gibi diğerlerinin sahipleri sadece trafik getirmekle kalmaz, daha fazla trafik getirdiğinizde para kazanmanıza bile yardımcı olurlar.

Gayrimenkulde ne dediklerini hatırlayın: konum, konum, konum.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.