Google Adsense’i Kullanmak İçin Bilgisayar Bilgisi Olması Gerekir mi?

Google Adsense’i kullanmak için tekno-geek olmanıza gerek yok. Aslında, internette gezinmek için ihtiyacınız olandan daha fazla teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Google Adsense, sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyu yanıtlamak için kapsamlı bir destek sitesiyle oldukça kullanıcı dostudur.

İlk olarak, gerekli tüm bilgilerin istendiği kayıt sürecinden geçilirsiniz. Hesabınızın onaylanmasını beklerken birkaç gününüz olacak. Bu, kaydolmadan önce elbette okuduğunuz program politikalarına aşina olmak için iyi bir zaman olabilir. Ama tekrar bak. Kaydolduğunuz sitenin listelenen no-noslardan hiçbirine sahip olmadığından emin olun. Örneğin, bazı küfürlere izin verilir, ancak aşırıya kaçmamalıdır. aşırı nedir? Bu gri bir alan olabilir, ancak şüpheniz varsa o siteye kaydolmayın. Çok az küfür içeren veya hiç küfür içermeyen birçok site var.

Google Adsense’de beklerken destek sitesine bakın ve başkalarının ne söylediğini ve yaptığını görün. En önemlisi, eğlenmek. Google Adsense dolarlarınız sayılmayı bekliyor.

Google Adsense Doğrudan Para Yatırma Sunuyor mu?

Google adsense, yayıncılar için çeşitli ödeme seçenekleri sunar.

Elektronik Fon Transferi (ETF), ödemelerinizin doğrudan banka hesabınıza yerel para biriminizde yatırıldığı 16 ülkede sunulmaktadır. Bu seçeneğe hangi ülkelerin katıldığını görmek için Google Adsense desteğini kontrol edin. Hesabınıza giriş yaparak başvurunuz onaylandıktan sonra bu seçeneğe kaydolmanız gerekecektir. Ardından, ödeme başlığının yanındaki düzenle bağlantısını tıklarsınız. Banka bilgilerini doldurduktan sonra, Google Adsense hesabınıza küçük bir test ödemesi yapacaktır. Bu, hesabın gerçekten size ait olduğundan emin olmak için güvenlik amaçlıdır.

Test ödemesinin genellikle birkaç gün içinde gönderilmesi için hesabınızı izleyin. Google’dan depozitoyu aldıktan sonra hesabınıza tekrar giriş yapın ve Ödeme Ayrıntıları bölümünde Hesabı Doğrula’yı tıklayın. Ardından, test ödemesinin tutarını girmeniz gerekecektir. Bu adımı tamamlamazsanız, ödemeleriniz beklemeye alınır. Test ödemesi tutarını doğru girdikten sonra bankanız onaylanacak ve ödeme şekliniz olarak seçilecektir.

Yorum Eklemek İstermisin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.